Рання відбудова

Швидка оцінка потреб та швидкі рішення щодо втілення, такі як: реконструкція, відбудова та мобільні медичні рішення.
У ЦЕЙ МОМЕНТ:
Ми проводимо 6 оцінок потреб водопостачання та санітарії організацій (водоканалів), завершено інструмент швидкої оцінки потреб, який розробляється спільно з Українською Корпорацією “Профі”.
Ми експлуатуємо мобільну стоматологічну клініку в Херсонській області спільно з українською ГО “Відродження України” та Dental Health International Netherlands.
Ми знаходимося в процесі будівництва 7 притулків, які також будуть служити як Пункти Незламності у місті Херсон у співпраці з українською ГО “Відродження України”.
Ми реконструюємо кухонний блок Регіональної дитячої лікарні в Чернігові у співпраці з Посольством Латвії в Києві.
В цей момент ми відремонтували дах лікарні у Вільнянську у співпраці з Голландською Фундацією “Open Door Ukraine”.
Ми підтримуємо гуртожиток для ВПО (внутрішньо переміщених осіб) у Запоріжжі (80 осіб) у співпраці з українською ГО “Патріот” меблями, контейнерами для питної води, комп’ютерами, матрацами, білизною, та покриваємо операційні витрати на харчування, електроенергію, опалення, інтернет.
Ми підтримуємо гуртожиток для ВПО у Коблево (320 осіб) у співпраці з українською ГО “Донатор” харчами та покриттям операційних витрат на харчування, медицину, електроенергію, опалення, інтернет, розваги для дітей тощо.
Ми проводимо швидку відбудову пошкоджених будівель у Херсоні у співпраці з українською ГО “Маяк Відродження”.