Гуманітарна допомога

Що ми робимо › Гуманітарна допомога

Гуманітарна допомога LifeLine – це те, з чого ми розпочали. Надання повсякденної допомоги шляхом постачання медикаментів, їжі та гігієнічних засобів, а також постачання неспоживчих товарів, таких як матраци, контейнери для води, медичне обладнання або опалювальне обладнання.

Як ми працюємо

LifeLine Україна в основному працює на основі фактичного запиту в Україні, особливо в тих районах, куди не часто з’їжджають великі гуманітарні міссії. Ми співпрацюємо з українськими колегами, щоб визначити, якого типу товари потрібні, де та коли. На основі наданої інформації ми шукаємо донорів у Нідерландах, якщо потрібно, поєднуємо різні пожертви до того часу, поки не зможемо зібрати повний вантажний автомобіль, організовуємо водія та вантажівку і розпочинаємо транспортування. Витрати на транспортування покриваються компанією Bioport як форма пожертви.
Частіше наша українська команда визначає пункт призначення, але іноді наш донор вже знає пункт призначення, а ми беремо на себе швидке транспортування.

У вас є товари, які ви бажаєте пожертвувати?

Якщо у вас є або ви готові зібрати кілька палет високоякісних вживаних товарів для людей, яким це найбільше потрібно в Україні, будь ласка, не соромтеся звернутися до нас. Ми раді розповісти вам більше про те, як ми можемо співпрацювати.
Для донорів у Нідерландах будь ласка, звертайтеся до Ваутера Голландера.