Ветеран Tech

Що ми робимо ›Ветеран Tech

Ще одна ініціатива, запущена LifeLine Ukraine, спрямована на допомогу українським ветеранам та їх сім’ям отримати роботу в технологічній індустрії Західної Європи.
У тісному співробітництві з Київським Центром Ветеранів та голландсько-португальським WeCooKIT.eu ми прагнемо знайти IT-роботу для ветеранів у наступних посадах:

  • Тестувальники програм/веб-сайтів
  • Розробники
  • Архітектори
  • Інженери
  • Аналітики даних
  • Спеціалісти технічної підтримки

Фактично, будь-який вид онлайн роботи, яку вони можуть виконувати з дому в Україні або з Київського Центру Ветеранів. Звісно, досвідчені ветерани зі знанням IT та добрим рівнем англійської мови зможуть легко знайти собі роботу. Однак, ветеранам без навичок ми надаємо можливість розвивати англійську мову, а також вступити до програми, де вони будуть навчатися відповідним навичкам відповідно до потреб клієнтів.
Всі вони будуть працювати на комерційних умовах в українській компанії, а WeCooKIT буде підрядником на стороні клієнта. Крім того, WeCooKIT буде жертвувати €2,50 за кожну оплачену годину роботи ветерана фонду LifeLine Ukraine.

Вплив:
Повернення до роботи допоможе ветеранам адаптуватися до цивільного життя і надасть їм нову кар”єрну можливість, а також вони зможуть продовжувати вносити свій вклад у боротьбу за виживання та відновлення їх країни.
6 лютого 2023 року ми почали перший курс для ветеранів, щоб вони отримали нову професію молодшого функціонального тестувальника програмного забезпечення (QA specialist), яка тривала протягом 6 тижнів. Наступна група вже проходить процес подання заявок у Київському Центрі Ветеранів.

Ти можеш нам допомогти!

Чи готова ваша компанія найняти цих ветеранів і допомогти Україні? Будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою 

arnoud@lifeline-ukraine.org