Хто ми 

Рада Правління

Джаспер ван Менс

Джаспер ван Менс

Джаспер заснував власну юридичну фірму в 2016 році і консультує багато компаній та фондів з різних питань. З самого початку вторгнення він був засмучений абсурдною війною в Україні. Він зв’язався з LifeLine Ukraine і поклав основу успішної кампанії з твердопаливними котлами взимку 2022 року. На своїй новій посаді він має можливість бути постійно залученим до діяльності LifeLine Ukraine.

Дагмар ван Равенсвей Клаасен

Дагмар ван Равенсвей Клаасен

За свою кар’єру Дагмар працювала в різних сферах, повністю присвячуючи себе справі та компанії. Тому що вона вірить у важливість цілісності та сталості компаній. Після кар’єри адвоката та декількох посад у Нідерландському центральному банку та компанії Adyen, вона наразі залучена до технологічних стартапів, що мають соціальну спрямованість, та венчурних капіталовкладень.

Ольга Краско

Ольга Краско

Ольга Краско родом з Києва, Україна. Вона отримала наукову ступінь у філології та МВА з міжнародного маркетингу. Займала різноманітні посади з економічних та соціальних питань в різних міжнародних та українських огранізаціях, фондах та спілках. З самого початку російського вторгнення є волонтеркою для української армії, лікарень та громад. Вона є експертом-членом Національної ради з відновлення України.

Операційна Команда

Йерун Кеттінґ

Йерун Кеттінґ

Засновник та Голова Фонду

Йерун раніше проживав і працював у Росії до 2022 року. Коли почалася повномасштабна війна, він вирішив використати свої навички, зв’язки та знання, щоб надавати допомогу тим, хто найбільше потребує цього, в постраждалих та важкодоступних районах в Україні. Він є засновником LifeLine Ukraine. Натисніть тут, щоб дізнатися більше про Йеруна.

Ваутер Голландер

Ваутер Голландер

Член Правління

Ваутер приєднався до Lifeline Ukraine в лютому 2023 року і став відповідальним за проект Lifeline Aid. Як нідерландський контрагент Олександра Ваутера відповідає за планування вантажних перевезень у Нідерландах. Хоча його щоденна робота пов’язана з консалтингом у сфері інформаційних технологій, він вважає важливим використовувати своє мережу та навички, щоб надавати підтримку людям в Україні.

Сильвія ван ден Брінк

Сильвія ван ден Брінк

Головний бухгалтер

Сильвія ван ден Брінк мешкала на чотирьох різних континентах, що дало їй глибокий міжнародний досвід. Вона була волонтером у своїй власній неприбутковій освітній організації в Конго протягом останніх 15 років. Зараз вона живе в Нідерландах, і коли почалася війна в Україні, вона вирішила віддати свій час і зусилля, допомагаючи тим людям, які потребують допомоги в Україні.

Патріція Вогельс

Патріція Вогельс

Секретар

Патріція була підприємницею. Разом зі своєю сім’єю вона імпортувала одяг з Іспанії, мала свій власний магазин модного одягу і була співвласницею тенісного та сквош-центру “All-Inn” в місті Альсмер. Вона продала свій бізнес і зараз використовує свої навички, щоб підтримувати людей в Україні. Патріція є секретарем LifeLine Ukraine і пов’язана з гуманітарною допомогою.